Filozofia

Witajcie w Spichlerzu Smaków Złotego Gronia!

Otwieramy dla Was wirtualne drzwi istebniańskiego spichlerza, w którym znajdziecie ręcznie przygotowane specjały tworzone z pasją, zgodnie z filozofią slow food & slow life. Każdy z naszych produktów jest przygotowywany ręcznie według tradycyjnych receptur, tylko z naturalnych i lokalnych składników.

Wyroby prosto z naszej manufaktury mieszczącej się na beskidzkim szczycie trafią do Waszych domów a także do naszej restauracji z panoramicznym widokiem na góry w Złoty Groń Resort & Spa. Z wielką pasją oraz dbałością o najwyższą jakość, smak i aromat przyrządzamy dla Was naturalne i ekologiczne pasztety i smarowidła, sery, wędliny, kiszonki, syropy, przetwory garmażeryjne, konfitury a nawet pieczywo na zakwasie. Na naszych półkach znajdziecie również najwyżej jakości oliwy z oliwek a także wyselekcjonowane alkohole premium.

Bliskość natury, gór oraz beskidzkich pól i lasów zainspirowała nas do tego, aby na nowo uczyć się smaków istebniańskiej ziemi, a także podzielić się z Wami kulinarną tradycją i historią naszego regionu. Wiemy, że autentyczność beskidzkich potraw w połączeniu z nowoczesną kuchnią fusion to sposób, aby kolejny raz odkryć dania naszych babć.

Zapraszamy Was do istebniańskiej krainy dobrego smaku!

Żyjemy w zgodzie z naturą

Tak powstają nasze smakołyki

X